* Kõik mööbel on laos
Laiendatav söögilaud Mona 190 / Traverten, Beež (Travertiinmarmori muster)
627,00 €
Laos: 5
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 190 cm (+ 60 cm), laius – 103 cm, kõrgus – 76 cm;
- Värv – lauaplaat: liivavärvi (Travertiini marmori muster), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel näidatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Ristkülikukujuline laiendatav söögilaud Mona 190 / Irony Super Matt. Beež lauaplaat (Travertiinmarmori muster). Saab hõlpsasti pikendada 190 cm-lt 250 cm-ni (190 + 60 cm)
See elegantne pikendatav söögilaud on elegantse disaini ja kvaliteetsete materjalidega. Lauda saab hõlpsasti pikendada, mistõttu on see ideaalne valik nii juhuslikuks söögitegemiseks kui ka suuremateks koosviibimisteks.
| Kaal | 79,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 190 × 103 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Liiv |
| Laua jalad | Metall 40x80x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 103 cm |
| Ilgis | 190 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 250 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







