* Kõik mööbel on laos
Söögitooli Rarra/Odessa 600-Conic KD, helehall
110,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: iste: gobelene (premium line); porolon 32dns;
- Mõõtmed: laius – 59 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal (tk): 7,6 kg
- Värv – iste: helehall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib fotodest veidi erineda erinevate ekraani seadete tõttu).
See modernne helehall söögitool Rarra/Odessa 600-Conic KD käetugedega sobib suurepäraselt stiilsesse interjööri. Ergonoomiline disain pakub maksimaalset mugavust ja kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. See on suurepärane stiili ja mugavuse kombinatsioon. Tänu pehmele hallile värvile ja ergonoomilisele disainile sobib see tool nii modernsesse kui ka klassikalisse interjööri. Ideaalne lahendus sinu söögitoale või elutoale.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 7,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Tapestry |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








