* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Giray / Eden 6-Uras 10-Conic KD, Helehall
Algne hind oli: 126,00 €.50,00 €Praegune hind on: 50,00 €.-60% OFF
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa – gobelään / kunstnahk, poroloon 32 DNS; karkass – MDF 18 mm; jalad – metallist, paksus 1,2 mm.
- Mõõtmed: laius – 64 cm, sügavus – 61 cm, kõrgus – 84 cm; istme kõrgus – 50 cm.
- Värv: istmeosa – helehall gobläänkangas / tumehall seljatugi kunstnahast, jalad – mustad. (Mööbli varjund võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu.)
Kaasaegne söögilaud käetugidega Giray / Eden 6-Uras 10-Conic KD.
See kaasaegne söögilaud käetugidega paistab silma elegantse disaini ja mugavusega. Gobläänkangas pehme tekstuuriefektiga annab hubaste tunde ning ergonoomne kuju – lisamugavust. Tool sobib suurepäraselt söögituppa, kööki, elutuppa või töötsoonile. See on ideaalne valik neile, kes otsivad stiili ja funktsionaalsust.
- Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 64 × 61 × 84 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall, Malm, Tumehall |
| Istekohad | Gobelään / Nahaimitatsioon |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 84 cm |
| Sügavus | 61 cm |
| Plotis | 64 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




