* Kõik mööbel on laos
Elektriline tool UNA MILLENIUM-04, Pruun
439,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: Istumisosa: gobelään; poroloon 28 DNS;
- Funktsioonid: elektriline seljatugi ja jalatoe reguleerimine (juhitakse külgmisel nupul), külgmine tasku väikeste esemete jaoks;
- Mõõdud: pikkus: 82 cm; laius: 86 cm; kõrgus: 106 cm;
- Värv – pruun. (Mööbli varjund võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraani parameetrite tõttu.)
See kaasaegne tool on loodud mugavaks ja ergonoomiliseks puhkamiseks. Elektriline mehhanism võimaldab hõlpsalt reguleerida seljatugi ja jalatoe asendit, mistõttu saab luua ideaalse istumis- või lamamisasendi.
See on suurepärane valik elutuppa või puhkenurka, kus hinnatakse mugavust, funktsionaalsust ja kaasaegset disaini.
| Kaal | 39 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 82 × 86 × 106 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm |
| Istekohad | Tapestry |
| Ilgis | 82 cm |
| Plotis | 86 cm |
| Aukštis | 106 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




