* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Oslo 220 / Sonata Super Matt Nonwoven, Must (marmori muster)
627,00 €
Laos: 4
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat melamiinist (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), laua korpus MDF-ist, laua jalad tammepuidust imitatsioonist;
- Mõõtmed: pikkus – 220 cm, laius – 103 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 64,2 kg
- Värv – lauaplaat: must (marmori imitatsioon). (Mööbli tegelik toon võib fotodel näidatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
- Pikendusmehhanism puudub
See elegantne ristkülikukujuline söögilaud ümarate nurkadega disainiga paistab silma originaalsete jalgade ja peene musta marmorijäljendiga lauaplaadiga. Modernne laud sobib suurepäraselt nii minimalistliku kui ka klassikalise interjööriga, andes ruumile erilisust ja esteetilisust. Kvaliteetsed materjalid tagavad pikaealisuse ja lihtsa hoolduse, mistõttu saab sellest Oslo 220 / Sonata Super Matt Nonwoven lauast mitte ainult funktsionaalne, vaid ka stiilne sinu kodu aksent.
| Kaal | 64,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 220 × 103 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Laua jalad | Tammepuu imitatsioon |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Spalva | Must |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 103 cm |
| Ilgis | 220 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



