* Kõik mööbel on laos
Pikendatav söögilaud Dobok 110 / Cosmos High Gloss, hall (marmorimustriga)
396,00 €
Laos: 1
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 110 cm (110 + 35 cm), laius – 110 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 38,2 kg
- Värv – lauaplaat: hall (marmorimustriga, läikiv), lauajalad: mustad. (Mööbli toon tegelikkuses võib fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ümar pikendatav söögilaud Dobok 110 / Cosmos High Gloss. Hall marmorimustriga lauaplaat (läikiv). Lihtsalt pikendatav 110 cm-lt 145 cm-ni (110 + 35 cm). Ideaalne valik nii väiksematesse kui ka keskmistesse ruumidesse.
See elegantne ovaalne söögilaud halli marmorimustriga lauaplaadiga lisab rafineeritust nii elutubadesse kui söögitubadesse. Laud Dobok 110 / Cosmos High Gloss ühendab stiili ja praktilisuse, täiendades suurepäraselt sinu interjööri.
| Kaal | 38,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 110 × 76 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Forma | Ümmargune |
| Stiil | Kaasaegne |
| Spalva | Hall |
| Laua jalad | Metall 30x50x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






