* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Sonet/ Lotta 16, tumehall (pöörlev alus)
142,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: veluur, poroloontihedus: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mõõdud: laius – 63 cm, sügavus – 62 cm, kõrgus – 86 cm, istme kõrgus – 49,5 cm
- Värv: istmeosa: tumehall, jalad: must. (Mööbli tegelik toon võib ekraani seadistuste tõttu fotodel kujutatust veidi erineda)
Modernne ja äärmiselt mugav söögilaua tool pehme veluurkattega ning mugava seljatoe ja käetugedega. 360° pöörlev alus tagasipöördumismehhanismiga tagab mugavuse ja funktsionaalsuse. Stiilne disain ja tugevad metallist jalad annavad sellele toolile elegantse välimuse, mistõttu sobib see suurepäraselt nii söögituppa, kontorisse kui ka puhkealale.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 20,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 63 × 62 × 86 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | Veluur |
| Istekohad | Veluur |
| Aukštis | 86 cm |
| Sügavus | 62 cm |
| Plotis | 63 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






