* Kõik mööbel on laos
Ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Lilis 90 / Rivoli, Helepruun (puiduimitatsioon)
149,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse lauapindade jaoks), lauaplaadi korpus – LMDP (18 mm puitlaastplaat);
- Mõõtmed: pikkus – 90 cm (pikendatult 120 cm), laius – 60 cm (pikendatult 90 cm), kõrgus – 75 cm;
- Kaal: 22,2 kg
- Värv – lauaplaat: helepruun (puiduimitatsioon), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib ekraani seadistuste tõttu piltidel näidatust veidi erineda)
Elegantne ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Lilis 90 / Traventen. Helepruuni puiduimitatsiooniga mustriga lauaplaat.
Kaasaegse disainiga laud sobib tänu oma kompaktsetele mõõtmetele suurepäraselt väiksematesse ruumidesse, kuid vajadusel kergesti pikendatav. Elegantne lauaplaat koos mustade metalljalgadega loob peene ja moodsa interjööri esteetika.
| Kaal | 22,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 90 × 60 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Laua jalad | Metallist Ø40×1,2 mm |
| Saadaval aadressil | LMDP |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Ilgis | 90 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 120 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







