* Kõik mööbel on laos
Diivanilaud Miami 90 / Retro Stone, Hall (betooni imitatsioonimuster) – suur
107,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõdud: pikkus – 90 cm, laius – 90 cm, kõrgus – 45 cm
- Värv: lauaplaat – hall (betooni imitatsiooniga muster), jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu).
Ümmarguse kujuga kohvilaud, loodud modernsesse ja hubasesse interjööri. Hall betooni imitatsiooniga lauaplaat lisab elegantsi, samas kui mustad metalljalad tagavad stabiilsuse ja vastupidavuse. See laud pole mitte ainult praktiline, vaid täiendab esteetiliselt ka sinu elutoa ruumi.
Võimalik on koos tellida väike laud (leiate sellelt lingilt) ja kasutada lauakomplektina.
| Kaal | 16,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 90 × 90 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 90 cm |
| Forma | Ümmargune |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




