* Kõik mööbel on laos
Diivanilaud Dallas 103 / Retro Stone, hall (betooni imitatsioonimuster)
129,00 €
Laos: 3
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 103 cm, laius – 68 cm, kõrgus – 45 cm;
- Värv – lauaplaat: hall (betoonijäljendi muster), lauajalad: mustad. (Mööbli varjund võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Ristkülikukujuline kohvilaud Dallas 103 / Retro Stone on stiilne ja funktsionaalne mööbliese, mis on loodud kaasaegsesse interjööri. Halli värvi betoonijäljendi mustriga lauaplaat annab elegantsi tunde ning tugevad metalljalad tagavad stabiilsuse ja pikaealisuse.
| Kaal | 12,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 103 × 68 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 103 cm |
| Forma | Ristkülikukujuline |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days


