* Kõik mööbel on laos
Söögilauatool Pari/Odessa 650-Conic KD, Helehall
120,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: iste: gobelään(premium plus line);vahtpolster 32dns
- Mõõtmed: laius – 77 cm, sügavus – 63 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal (1 tk): 8,35 kg
- Värv – istmeosa: helehall, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Modernne helehall söögilauatool käetugedega Pari/Odessa 650-Conic KD
See modernne helehall söögilauatool käetugedega pakub tugitooli väärilist erakordset mugavust. Elegantne disain ja kvaliteetsed materjalid mitte ainult ei kaunista interjööri, vaid tagavad ka pikaajalise vastupidavuse. Mugavad käetoed ja ergonoomiline vorm võimaldavad nautida mugavust nii söögitoas, elutoas kui ka töötoas. See käetugedega söögilauatool on täiuslik valik stiilsesse ja hubasesse koju.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 77 × 63 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Tapestry |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








