* Kõik mööbel on laos
Tude / Uras 6 jalatugi, Rohekas
Algne hind oli: 88,00 €.70,50 €Praegune hind on: 70,50 €.-20% OFF
Laos: 5
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa – nahaimitatsioon, poroloon 22 DNS.
- Mõõtmed: laius – 42 cm, sügavus – 42 cm, kõrgus – 46 cm.
- Värv: rohekas. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda piltidel kujutatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu.)
Kompaktne ja stiilne jalapink Tude / Uras 6 on praktiline mööbliese, mis sobib suurepäraselt nii elutuppa kui ka magamistuppa. Ümar disain ja pehme istumisosa tagavad mitte ainult mugavuse, vaid ka esteetika. Lihtsasti kohandatav ka väiksemates ruumides.
| Kaal | 7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 42 × 42 × 46 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Roheline |
| Istekohad | Nahkimitatsioon |
| Tooli jalad | Metall |
| Aukštis | 46 cm |
| Sügavus | 42 cm |
| Plotis | 42 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



