* Kõik mööbel on laos
Söögilaua tool Venice / PERFECT HARMONY 99, Hallikasroheline (tume toon)
Algne hind oli: 132,00 €.92,00 €Praegune hind on: 92,00 €.-30% OFF
Laos: 1
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: veluur, poroloontihedus: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mõõdud: laius – 65 cm, sügavus – 66,5 cm, kõrgus – 83 cm, istme kõrgus – 48,5 cm
- Värv: istmeosa: tumedalt hallikasroheline, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda piltidel kujutatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Moodne ja mugav söögilaua tool mugava seljatoe ja käetugedega tagab mugavuse ja funktsionaalsuse. Tänu oma stiilsele disainile ja elegantsele välimusele sobib see suurepäraselt nii söögituppa, kontorisse kui ka puhkealadele.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 65 × 66,5 × 83 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Roheline, Tumerohelise |
| Medžiaga | Kangas |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 83 cm |
| Sügavus | 66,5 cm |
| Plotis | 65 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





