* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Kent / Perfect Harmony 04, Rusva (pöörlev alus)
158,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: kangas, polsterduse tihedus: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mõõdud: laius – 61 cm, sügavus – 63,5 cm, kõrgus – 88 cm, istme kõrgus – 49,5 cm
- Värv: iste: pruun, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Modernne söögitool Kent oma peenelt kumerate käetugede, kõrge seljatoe ja tekstuurse kangaga tagab mugavuse ja hubasuse söögitoas, elutoas või isegi tööruumis. Pöörlev alus (pöörleb 360°, tagasipöördumismehhanismiga) annab lisafunktsionaalsust, mistõttu sobib tool suurepäraselt nii söögituppa kui ka tööruumi.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 10,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 61 × 63,5 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 88 cm |
| Sügavus | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








