* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Beverly UF995-21, Pruun
Algne hind oli: 68,00 €.55,00 €Praegune hind on: 55,00 €.-19% OFF
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Materjal: Istmeosa: kangas; Porolooni tihedus: 22 kg/m³ (22 dns); Seljatugi: kumer puidust seljaplaat; Jalad: metallist, kaetud musta pulbervärviga; Reguleeritavad tugijalad
- Mõõtmed: laius – 46 cm, sügavus – 58 cm, kõrgus – 97 cm, istme kõrgus – 43 cm, istme sügavus – 40 cm, seljatoe kõrgus – 37 cm
- Värv: istmeosa: pruun, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda fotodel esitatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Beverly UF995-21 – moodne ja mugav söögitoa tool sambla (rohelise) värvi kangaga kaetud istme ning ergonoomilise, kumerast puidust valmistatud seljatoega. Metallist jalad tagavad stabiilsuse ja vastupidavuse ning reguleeritavad tugijalad võimaldavad tooli hõlpsasti kohandada erinevatele põrandatele. Minimalistliku disaini tõttu sobib see tool suurepäraselt söögituppa, kööki või tööalale.
Minimaalne tellimiskogus – tk.
| Kaal | 5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 58 × 46 × 97 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 97 cm |
| Plotis | 46 cm |
| Sügavus | 58 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





