* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Comfy UF860-17B, Tume pruun
Algne hind oli: 73,00 €.60,00 €Praegune hind on: 60,00 €.-18% OFF
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: Istmeosa: kangas; Jalad: metallist, kaetud musta pulbervärviga
- Mõõtmed: laius – 49 cm, sügavus – 51 cm, kõrgus – 82 cm, istme kõrgus – 47 cm, istme sügavus – 46 cm, seljatoe kõrgus – 25 cm, seljatoe laius – 50 cm.
- Värv: istumisosa: tume pruun, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
Comfy tool toob esile moodsa silueti: kergelt kumer seljatugi ja pruunika kanga polsterdus loovad puhta, esteetilise joone. Mustad metalljalad tagavad stabiilsuse. See on mugav ja stiilne valik nii söögituppa kui ka tööalale.
Minimaalne tellimiskogus – tk.
| Kaal | 5,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 51 × 49 × 82 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 82 cm |
| Plotis | 49 cm |
| Sügavus | 51 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





