* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Simo Visco/Odessa 550-Conic KD, Sinine
131,00 €
Laos: 3
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: gobelenas (premium plus liin); porolonas 32dns, viskoelastne materjal (memory foam)
- Mõõdud: laius – 52 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 87 cm;
- Kaal (tk): 8,5 kg
- Värv – isteosa: sinine, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Moodne, sinist värvi söögitool ilma käetugedeta Simo Visco/Odessa 550-Conic KD.
See moodne, sinist värvi söögitool paistab silma minimalistliku disainiga. Mugav ja ergonoomiline kuju tagab mugavuse ning kvaliteetsed materjalid garanteerivad pikaealisuse. Tool Simo Visco/Odessa 550-Conic KD sobib suurepäraselt nii moodsa kui ka klassikalise interjööriga, andes ruumile elegantsi ja funktsionaalsust.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 50 × 60 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Sinine |
| Istekohad | Tapestry |
| Tooli jalad | Metall |
| Aukštis | 87 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 52 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



