* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Oslo 220 / Mola, Helehall (marmorimustriga)
561,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat melamiinist (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), laua korpus MDF-ist, laua jalad tammepuidust imitatsioonist;
- Mõõtmed: pikkus – 220 cm, laius – 103 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 64,2 kg
- Värv – lauaplaat: helehall (marmorimustriga). (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
- Pikendusmehhanism puudub
See elegantne ristkülikukujuline söögilaud ümarate nurkadega disainiga paistab silma oma originaalsete jalgade ja peene, helehalli marmorimustriga lauaplaadiga. Moodne laud sobib suurepäraselt nii minimalistliku kui ka klassikalise interjööriga, andes ruumile erilisuse ja esteetilisuse. Kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse ja lihtsa hoolduse, seega saab sellest Oslo 220 / Mola lauast mitte ainult funktsionaalne, vaid ka stiilne aktsent sinu kodus.
| Kaal | 64,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 220 × 103 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Laua jalad | Tammepuu imitatsioon |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 103 cm |
| Ilgis | 220 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



