Söögitoa tool Simo Visco/Eden 6-Conic KD, Hall
131,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: gobelenas (premium plus liin); porolonas 32dns, viskoelastne materjal (memory foam)
- Mõõdud: laius – 52 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 87 cm;
- Kaal (tk): 8,5 kg
- Värv: iste: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Moodne, halli värvi söögitoa tool Simo Visco/Eden 6-Conic KD
Söögitoa tool Simo Visco/Eden 6-Conic KD on eriti mugav – selles on kasutatud viskoelastset materjali (memory foam), mis kohandub kehakujuga ja pakub meeldivat tuge ka pikemal istumisel. Elegantne disain võimaldab seda tooli sobitada nii moodsa kui ka klassikalise interjööriga.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 52 × 60 × 87 cm |
| Päritoluriik | Türgi |
| Värv | Hall |
| Istekohad | Gobelään |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Kõrgus | 87 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Laius | 52 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



