* Kõik mööbel on laos
Pikendatav söögilaud Dobok 110 / Senkron White, valge
356,00 €
Laos: 4
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 110 cm (110 + 35 cm), laius – 110 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 38,2 kg
- Värv – lauaplaat: valge, laua jalad: must (mööbli tegelik toon võib erineda pisut piltide toonist erinevate ekraani seadete tõttu).
Elegantne ümar pikendatav söögilaud Dobok 110 / Senkron White. Valge lauaplaat. Lihtsalt pikendatav 110 cm-lt 145 cm-ni (110 + 35 cm). Ideaalne valik nii väiksematesse kui ka keskmise suurusega ruumidesse.
See elegantne ovaalne söögilaud valge lauaplaadiga lisab rafineeritust nii elutuppa kui ka söögituppa. See ühendab stiili ja praktilisuse, täiendades suurepäraselt sinu interjööri.
| Kaal | 38,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 110 × 76 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Forma | Ümmargune |
| Stiil | Kaasaegne |
| Spalva | Valge |
| Laua jalad | Metall 30x50x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







