* Kõik mööbel on laos
Söögitool Pari/Anka 04-Swivel Conic KD, Helehall
106,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: iste: samet/veloor;vahtpolster 32dns
- Mõõtmed: laius – 77 cm, sügavus – 63 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal: 17 kg
- Värv – iste: helehall. (Mööbli tegelik varjund võib fotodest veidi erineda erinevate ekraani seadete tõttu).
Modernne, helehall söögilaua tool käetugedega Pari/Anka 04-Swivel Conic KD. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale
See moodne helehall käetugedega tugitool pakub erakordset mugavust. Selle elegantne disain kaunistab interjööri ja kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. Mugavad käetoed ja ergonoomiline kuju võimaldavad nautida mugavust söögi- või elutoas. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale. See söögitool on ideaalne valik moodsasse ja funktsionaalsesse koju.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 16,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 77 × 63 × 85 cm |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Veliour |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days











