* Kõik mööbel on laos
Söögitooli Ronda, beež
118,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: (95% polüester, 5% puuvill), vahtpolüstri tihedus: 35 kg/m³ (35 dns), vahtpolüstri tihedus seljatoel: 28 kg/m³ (28 dns).
- Mõõtmed: laius – 61 cm, sügavus – 62,5 cm, kõrgus – 83,5 cm .
- Kaal: 9,8 kg
- Värv: iste: beež, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Ronda kaasaegne söögitool käetugedega (beež)
Seda moodsat söögitooli iseloomustab elegantne disain, peenelt kumerad käetoed ja ergonoomiliselt kujundatud seljatugi, mis pakub seljale lisatoetust. Kvaliteetne, tekstuurne kangas tagab meeldiva puudutuse ja hubase atmosfääri igas interjööris.
Tänu oma mitmekülgsele disainile sobib see tool ideaalselt söögituppa, elutuppa või isegi tööruumi, andes ruumile kaasaegse ja elegantse ilme.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 9,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 61 × 62,5 × 83,5 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Liiv |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 88 cm |
| Sügavus | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








