* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Dobok 110 / Traventen, beež (travertiinist marmor)
356,00 €
Laos: 1
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 110 cm (110 + 35 cm), laius – 110 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 38,2 kg;
- Värv – lauaplaat: beež (travertiinist marmormustriga), jalad: must (mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltidest, kuna ekraanil on erinevad seaded).
Elegantne ümmargune pikendatav söögilaud Dobok 110 / Traventen. Liivavärvi travertiinmarmori mustriga lauaplaat. Lihtsalt pikendatav 110 cm-lt 145 cm-ni (110 + 35 cm). Ideaalne valik nii väiksematesse kui ka keskmistesse ruumidesse.
See stiilne ovaalne söögilaud beeži värvi travertiinist marmorist lauaplaadiga lisab mugavust ja elegantsust igasse interjööri. Kokkupandav laud Dobok 110 / Traventen ühendab endas esteetilisuse ja funktsionaalsuse, lisades teie kodusele ruumile elegantsust ja praktilisust.
| Kaal | 38,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 110 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Liiv, Must |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days















