* Kõik mööbel on laos
Kokkupandav söögilaud Meli 138 / Traventen, beež (travertiinist marmorist)
677,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 138 cm (+ 50 cm), laius – 138 cm, kõrgus – 77 cm;
- Kaal: 71 kg
- Värv – lauaplaat: beež (travertiinist marmormustriga), laua jalad: must (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltidest, kuna ekraanil on erinevad seaded).
Elegantne ovaalne pikendatav söögilaud Pikendatav laud Meli 138 / Traventen. Liivavärvi travertiinmarmori mustriga lauaplaat. Võimalik lihtsalt pikendada 138 cm kuni 188 cm (138 + 50 cm).
See stiilne ovaalne söögilaud liivavärvi travertiinmarmori mustriga lauaplaadi ja originaalsete jalgadega lisab modernsust ja elegantsi igale interjöörile. Lauda saab hõlpsasti pikendada 138 cm-lt 188 cm-ni (138 + 50 cm), mistõttu on see suurepärane valik nii söögitoa kui ka elutoa jaoks ning kohandub hästi erinevate vajadustega. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud pikendatav laud Meli 138 / Traventen ühendab elegantsi funktsionaalsusega, täiendades teie söögituba või elutuba stiilse ja praktilise lahendusega.
| Kaal | 70,95 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 138 × 138 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Liiv |
| Laua jalad | Metall 40x80x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







