* Kõik mööbel on laos
Ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Yense 125 / Traventen, beež (travertiinist marmorimustriga)
290,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus 125 cm(125 + 40 cm), laius 80 cm, kõrgus 75 cm;
- Kaal: 31,7 kg
- Värv – lauaplaat: beež (travertiinist marmormustriga), laua jalad: must (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltidest, kuna ekraanil on erinevad seaded).
Elegantne ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Yense 125 / Traventen. Beežist travertiinist marmorist lauaplaat. Saab hõlpsasti pikendada 125 cm kuni 165 cm (125 + 40 cm).
See stiilne söögilaud on suurepärane valik väiksematesse ruumidesse. Beežist travertiinist marmorist lauaplaat lisab luksusliku ja moodsa puudutuse. Kuigi laud ei ole suur, võimaldab selle pikendatav disain seda hõlpsasti kohandada mis tahes vajadustele. Modernne pikendatav laud Yense 125 / Traventen sobib ideaalselt nii elu- kui ka söögituppa ning lisab teie kodu interjöörile funktsionaalsust ja elegantsust.
| Kaal | 31,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 125 × 80 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Liiv |
| Laua jalad | Metall 40×1,2 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Ilgis | 125 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 165 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days


















