* Kõik mööbel on laos
Ristkülikune laiendatav söögilaud Filis 145 / Zirve, Pruun (puiduimitatsioon)
343,00 €
Laos: 5
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 145 cm (145 + 40 cm), laius – 90 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 41,9 kg
- Värv – lauaplaat: pruun (puiduimitatsioon), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib ekraani parameetrite erinevuse tõttu fotodel näidatust veidi erineda)
Elegantne ristkülikune laiendatav söögilaud Filis 145 / Zirve. Pruun puiduimitatsiooni mustriga lauaplaat. Võimalik lihtsalt pikendada 145 cm-lt 185 cm-ni (145 + 40 cm)
Ristkülikune laiendatav söögilaud Filis 145 / Zirve on moodne ja funktsionaalne valik sinu söögituppa. Pruun lauaplaat puiduimitatsiooni mustriga annab interjöörile soojuse ja loomulikuse tunde. Lauda saab hõlpsalt pikendada, mistõttu sobib see suurepäraselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka külaliste vastuvõtmiseks. Tugevad metallist jalad tagavad stabiilsuse ja eripärane disain stiilitunde.
| Kaal | 41,9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 145 × 90 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Laua jalad | Metall 40×1,2 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






