* Kõik mööbel on laos
Laiendatav söögilaud Ruta 95 / Rivoli, Hellepruun (puiduimitatsioon)
314,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 95 cm (95 + 30 cm), laius – 95 cm, kõrgus – 75 cm;
- Kaal: 26,8 kg;
- Värv – lauaplaat: hellepruun (puiduimitatsiooni muster), jalad: mustad. (Mööbli varjund võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ümar laiendatav söögilaud Ruta 96 /Rivoli. Helepruuni puidumustriga tööpind. Kergesti pikendatav 95 cm-lt 125 cm-ni (95 + 30 cm). Ideaalne valik nii väiksematesse kui ka keskmise suurusega ruumidesse.
See stiilne söögilaud lisab hubasust ja elegantsust igasse interjööri.
| Kaal | 26,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 95 × 95 × 75 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Forma | Ümmargune |
| Stilius | Kaasaegne |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
| Medžiaga | MDF, Metall |
| Ilgis | 95 cm |
| Plotis | 95 cm |
| Aukštis | 75 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 125 |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







