* Kõik mööbel on laos
Söögitool Tango CL-17, Tumehall
Algne hind oli: 60,00 €.50,00 €Praegune hind on: 50,00 €.-17% OFF
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Materjal: Istmeosa: kangas; Porolooni tihedus: 22 kg/m³ (22 dns); Seljatugi: kumer puidust seljaplaat; Jalad: metallist, kaetud musta pulbervärviga; Reguleeritavad tugijalad
- Mõõdud: laius – 44 cm, sügavus – 62 cm, kõrgus – 85 cm, istmeosa kõrgus – 48 cm, istme sügavus – 53 cm, seljatoetuse kõrgus – 43 cm.
- Värv: istmeosa: tumehall, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda piltidel esitatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Tango tool eristub pehme, ruutudega õmmeldud seljatoetuse ja elegantse kõvera kujuga, mis pakub erilist mugavust. Tugevad mustad metallist jalad tagavad stabiilsuse. Suurepärane valik nii söögituppa kui ka tööruumi.
Minimaalne tellimiskogus – tk.
| Kaal | 5,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 62 × 44 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall, Tumehall |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 85 cm |
| Plotis | 44 cm |
| Sügavus | 62 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





