* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Simo Visco/Odessa 30-Conic KD, Helebeež
131,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: gobelenas (premium plus liin); porolonas 32dns, viskoelastne materjal (memory foam)
- Mõõdud: laius – 52 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 87 cm;
- Kaal (tk): 8,5 kg
- Värv – istmeosa: helebeež, jalad: must. (Mööbli varjund võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraani parameetrite tõttu)
Modernne helebeež söögilaud Simo Visco/Odessa 30-Conic KD
Söögilaud Simo Visco/Odessa 30-Conic KD paistab silma erilise mugavusega – selles kasutatakse viskoelastset materjali (memory foam), mis kohaneb keha kõveratega ja pakub meeldivat tuge ka pikema istumise ajal. Elegantne disain võimaldab seda tooli sobitada nii kaasaegses kui ka klassikalises interjööris.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 52 × 60 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm |
| Istekohad | Gobelään |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 87 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 52 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



