* Kõik mööbel on laos
Söögitool Simo Visco/Odessa 600-Conic KD, Helehall
131,00 €
Laos: 2
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: gobelenas (premium plus liin); porolonas 32dns, viskoelastne materjal (memory foam)
- Mõõdud: laius – 52 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 87 cm;
- Kaal (tk): 8,5 kg
- Värv – istmeosa: helehall, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Moodne, helehall söögitool Simo Visco/Odessa 600-Conic KD
Söögitool Simo Visco/Odessa 600-Conic KD on eriti mugav – selles on kasutatud viskoelastset materjali (memory foam), mis kohandub kehakujuga ja pakub meeldivat tuge ka pikemal istumisel. Elegantne disain võimaldab seda tooli sobitada nii modernsesse kui ka klassikalisse interjööri.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 52 × 60 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Gobelään |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 87 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 52 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



