* Kõik mööbel on laos
Kohvilaud Miami 68 / Retro Stone, hall (betooni imitatsioonimuster) – väike
81,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõdud: pikkus – 68 cm, laius – 68 cm, kõrgus – 40 cm
- Värv: lauaplaat – hall (marmori muster), jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraani parameetrite tõttu).
Ümmarguse kujuga kohvilaud, loodud modernsesse ja hubasesse interjööri. Hallist marmorimustriga lauaplaat lisab elegantsi ning mustad metalljalad tagavad stabiilsuse ja tugevuse. See laud pole mitte ainult praktiline, vaid täiendab ka esteetiliselt teie elutoa ruumi.
Saate tellida ka suure laua (leiate selle lingilt) ja kasutada seda komplektina.
| Kaal | 16,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 68 × 68 × 40 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud |
| Aukštis | 40 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 68 cm |
| Forma | Ümmargune |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




