* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Venice / PERFECT HARMONY 77, tumesinine (pöörlev alus)
Algne hind oli: 152,00 €.122,00 €Praegune hind on: 122,00 €.-20% OFF
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: gobelään, porolooni tihedus: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mõõtmed: laius – 65 cm, sügavus – 66,5 cm, kõrgus – 84,5 cm, istme kõrgus – 49,5 cm
- Värv: istmeosa: tumesinine, jalad: must. (Mööbli tegelik toon võib ekraani seadistuste tõttu piltidel näidatust veidi erineda)
Modernne ja mugav söögitool mugava seljatoe ja käetugedega tagab mugavuse ja funktsionaalsuse. 360° pöörlev alus tagasipöördumismehhanismiga tagab mugavuse ja funktsionaalsuse, mistõttu sobib see tool suurepäraselt nii söögituppa, kontorisse kui ka puhkealale.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 9,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 65 × 66,5 × 84,5 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Sinine |
| Medžiaga | Kangas |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 83 cm |
| Sügavus | 66,5 cm |
| Plotis | 65 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






