* Kõik mööbel on laos
Küljelaud Klint 40 / White High Gloss, Valge (marmorimuster)
73,00 €
Laos: 1
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 40 cm, laius – 40 cm, kõrgus – 55 cm;
- Värv – lauaplaat: valge (marmorimuster), lauajalad: mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda fotodel esitatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ümmargune küljelaud Klint 40 / White High Gloss – see on modernne ja universaalne valik igasse interjööri. See kompaktne laud sobib suurepäraselt kasutamiseks kohvi- või küljelauana diivani, voodi või tugitooli kõrval – nii elutoas kui ka magamistoas. Selle kerge konstruktsioon võimaldab seda hõlpsasti soovitud kohta ümber paigutada.
| Kaal | 9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 40 × 40 × 55 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Valge |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud, Külglaud |
| Aukštis | 55 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Ilgis | 40 cm |
| Forma | Ümmargune |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days


