* Kõik mööbel on laos
Laud Miami 90 / Hazar Super Matt, Pruun (puiduimitatsioon) – suur
118,00 €
Laos: 2
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõdud: pikkus – 90 cm, laius – 90 cm, kõrgus – 45 cm
- Värv: lauaplaat – pruun (puiduimitatsioon), jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu).
Ümmargune kohvilaud, mis on loodud kaasaegsesse ja hubasesse interjööri. Pruuni puiduimitatsiooniga lauaplaat lisab elegantsi ning mustad metallist jalad tagavad stabiilsuse ja tugevuse. See laud on nii praktiline kui ka esteetiliselt täiendab teie elutuba.
Võimalik on koos tellida väike laud (leiate sellelt lingilt) ja kasutada lauakomplektina.
| Kaal | 16,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 90 × 90 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 90 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





