* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Varel/Anka 06-Conic KD, pruunikashall
69,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa – velvet/veluur; vahtplast 22 DNS; jalad – metall.
- Mõõdud: laius – 48 cm, sügavus – 58 cm, kõrgus – 90 cm, istumiskõrgus – 48,5 cm.
- Värv: istmeosa – pruunikashall, jalad – mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
See moodne söögitoa tool Varel/Anka 06-Conic KD on mugav ja elegantne. Ergonoomiline vorm tagab mugava istumise ja kvaliteetsed materjalid garanteerivad pikaealisuse. Tänu universaalsele disainile sobib see hõlpsasti nii kaasaegsesse kui ka klassikalisse interjööri, lisades ruumile hubasust ja stiili.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 6,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 48 × 58 × 90 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall, Malm |
| Istekohad | Gobelin |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Plotis | 48 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



