* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Vika/Anka 05-Conic KD, Hall
73,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa – velvet/veluur; vahtplast 22 DNS; jalad – metall.
- Mõõdud: laius – 48 cm, sügavus – 58 cm, kõrgus – 90 cm, istumiskõrgus – 48,5 cm.
- Värv: istumisosa – hall, jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda fotodel näidatust eri ekraaniseadete tõttu)
See modernne söögitoa tool Vika/Anka 05-Conic KD minimalistliku disainiga metalljalgadega on mugav ja elegantne. Ergonoomiline vorm tagab mugava istumise ja kvaliteetsed materjalid garanteerivad pikaajalise vastupidavuse. Tänu universaalsele disainile sobib see hästi nii kaasaegsesse kui ka klassikalisse interjööri, lisades ruumile hubasust ja stiili.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 6,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 48 × 58 × 90 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Samet/veluur |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Plotis | 48 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



