* Kõik mööbel on laos
Söögitool Vika/Uras 12-Conic KD, hall
Algne hind oli: 77,00 €.62,00 €Praegune hind on: 62,00 €.-19% OFF
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa – nahaimitatsioon; poroloon 22 DNS; jalad – metall.
- Mõõdud: laius – 48 cm, sügavus – 58 cm, kõrgus – 90 cm, istumiskõrgus – 48,5 cm.
- Värv: istumisosa – hall, jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda fotodel näidatust eri ekraaniseadete tõttu)
See modernne söögitool Vika/Uras 12-Conic KD minimalistliku disainiga metalljalgadega on mugav ja elegantne. Ergonomiline kuju tagab hea istumismugavuse ning kvaliteetsed materjalid kestvuse. Tänu universaalsele disainile sobitub see hõlpsalt nii kaasaegsesse kui ka klassikalisse interjööri, lisades ruumile hubasust ja stiili.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 6,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 48 × 58 × 90 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Gobelin |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Plotis | 48 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







