* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Pari/Odessa 450-Swivel Conic KD, Samblaroheline
136,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa: gobelään; poroloon 32dns
- Mõõtmed: laius – 77 cm, sügavus – 63 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal: 17 kg
- Värv – istumisosa: samblaroheline. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Moodne, samblaroheline söögitool Pari/Odessa 450-Swivel Conic KD käetugedega. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale.
See moodne samblaroheline söögitoa tool käetugedega pakub erakordset mugavust. Selle elegantne disain kaunistab interjööri ja kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. Mugavad käetoed ja ergonoomiline kuju võimaldavad nautida mugavust söögitoas või elutoas. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale. See söögitoa tool on suurepärane valik moodsasse ja funktsionaalsesse koju.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 16,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 77 × 63 × 85 cm |
| Spalva | Roheline |
| Istekohad | Veliour |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





